Výroba 3D nápisů - 3D reklama, polystyrenové nápisy


Vyrábíme a specializujeme se na trojrozměrnou (prostorovou) reklamu (3D polystyrenové loga a nápisy). V této oblasti Vám nabízíme moderní a netradiční řešení směřující k vylepšení image Vaší firmy.

3D reklama a 3D nápisy - polystyrenové nápisy a loga, plastická reklama

Prostorové nápisy a loga zhotovujeme především řezáním z extrudovaného polystyrenu.
Životnost této reklamy je v interiéru i v exteriéru srovnatelná s např. hliníkovým provedením.
Montáž reklamy je mnohem jednodušší a celá reklama tak vyjde finančně výrazně levněji.

Nejčastější použití v interiérech nebo exteriérech na fasádách a štítech budov. Toto provedení je velmi efektní a přitom cenově dostupné.

Hotový výrobek Vám můžeme dodat buďto bez povrchové úpravy nebo s nástřikem klasickou akrylátovou nebo fasádní barvou v široké škále odstínů RAL.

Další možnou variantou prezentace je podsvícení nápisu nebo loga. Okolo nápisu tak vznikne světelný "opar". K podsvícení je možné využít LED diody či světelné kabely.

Prostorové nápisy a loga zhotovujeme do velikosti 1 200 x 600 mm z jednoho kusu. Větší objekty jsme schopni seskládat z více kusů. Nejmenší velikost vyřezaného písmene, které je součástí Vašeho loga, začíná přibližně na 20 mm.

Prostorové (3D) nápisy a loga (3D reklama) zhotovujeme především řezáním z extrudovaného polystyrenu (XPS).
Všechny duté znaky (o,a,b ...) umíme vyrobit i bez rozřezání obvodu znaku.

Polystyrenová 3D reklama, nápisy a loga z extrudovaného (XPS) polystyrenu jsou naším nejčastěji vyráběným sortimentem.

Reference - ukázka vyrobených nápisů

 

Cenová nabídka

Přesnou cenu Vám rádi spočítáme dle konkrétní zakázky. Zašlete nám prosím náhled požadovaného nápisu (nejlépe v křivkách ve formátu PDF nebo CorelDraw do verze 13) ve velikosti 1:1 (prořez je cca 1mm), uveďte požadovanou tloušťku a barvu nápisu. Kontaktní informace pro výrobu 3D polystyrenové reklamy

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.